Власникам Toyota

поради від офіційного дилерського центру Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному

Деякі умови вимагають особливої ​​підготовки

Ваш автомобіль Toyota - це не тільки вірний та надійний друг, але і незамінний супутник у подорожах. Він зможе все: подолає засніжені рівнини і ліси, пройде крижані траси і суворе зимове бездоріжжя, але не забувайте, що деякі умови вимагають особливої ​​підготовки. Користуйтеся послугами офіційного сервісного центру Тойота в «Автосаміт на Столичному», подаруйте собі впевненість у кожному кілометрі зимової траси, і у зими не залишиться шансів диктувати Вам свої умови.

З подробицями сезонних пропозицій Ви можете ознайомитися на офіційному сервісному центрі Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному».

Навіщо міняти літні шини?

З кожним роком питання про заміну шин на літні стає все більш актуальним. Це пов'язано з турботою власників про свою безпеку та безпеку пасажирів, а також збільшення вибору різних брендів і моделей шин на будь-який смак.

Отже, навіщо купувати літні шини? Існує два види ситуацій:

  • купівля літніх шин замість зимових
  • покупка літніх шин замість зношених.

Зимові шини придатні до експлуатації при температурі нижче 7 градусів за Цельсієм. Інакше їх технічні характеристики погіршуються і вони не забезпечують нормальне зчеплення з дорогою. Таким чином, машина не так добре управляється (зимові шини більш «м'які» і створені для кращої відповідності дорожньому покриттю в холодну пору року). Розуміння та дотримання цього принципу особливо актуально на початку весни, коли температура різко підвищується, відповідно, змінюються дорожні умови і заміна шин необхідна.

Якщо ж у вас є літні шини, варто звернути увагу на їх стан та характеристики, зокрема, на залишкову глибину протектора, від якої залежить якість роботи шини. Кінцева глибина повинна бути на менше 5 мм - в такому випадку шини забезпечують оптимальний гальмівний шлях і хорошу керованість автомобіля на дорозі. Крім того, потрібно перевірити гуму на наявність пошкоджень, деформацій, нерівномірний знос і проколи. Для проведення даного комплексу робіт ви можете звернутися до офіційного сервісного центру «Автосаміт на Столичному», що ретельно продіагностують роботу шин та їх відповідність нормам безпеки. Якщо гуму потрібно буде замінити, фахівці сервісного центру також запропонують Вам варіанти брендів і моделей, серед яких допоможуть вибрати ті що підходять.

Заміна літніх шин забезпечить безпеку поїздок і комфорт для водія та пасажирів автомобіля, тому весняна діагностика і своєчасна заміна гуми - ключові фактори, на які важливо звертати увагу з приходом весни.

Зимовий сервіс Тойота

Ми зібрали для Вас деяку кількість корисних порад, що допоможуть Вам і Вашому автомобілю пережити зиму у відмінному настрої, без проблем і турбот. Адже зима - непросте випробування не тільки для новачків-автолюбителів, а й досвідчені водії часто стикаються з труднощами експлуатації автомобіля в умовах перепаду температур і важкопрохідних доріг.

Перед тим як відправитися в дорогу, обов'язково очистіть автомобіль від снігу та криги. Якщо не прибрати сніг з даху, при гальмуванні він може сповзти на вітрове скло і створити аварійну ситуацію. До того ж сніг, злітаючи з даху Вашого автомобіля може доставити дискомфорт наступним за Вами автомобілістам. Примерзлий сніг і лід з кузова знімати скребком не рекомендується: це може пошкодити автомобільне покриття. Щоб очистити автомобіль від полою, найкраще помістити автомобіль в теплий гараж або на мийку. З вікон лід можна зчищати за допомогою скребка, рухаючись в одному напрямку - вперед. В іншому випадку можна подряпати скло. При запуску двигуна не вмикайте обігрів скла на максимум, особливо якщо автомобіль все ще перебуває під снігом - це може призвести до утворення «теплових» тріщин на вікнах.

Ні в якому разі в зимовий час не накривайте автомобіль брезентом. Думка, що таким чином можна захистити автомобіль від снігу та морозу, на ділі призводить до того, що примерзлий брезент доводиться відривати разом з частинками лакофарбового покриття. Якщо не хочете перефарбовувати Вашу Toyota після зими, не здійснюйте такої помилки.

Під час сильних зимових морозів не допускайте спустошення бензобака: наповнюйте його кожного разу, коли стрілка буде показувати, що в баку залишилася половина палива. Справа в тому, що в порожньому просторі бака знаходиться повітря, а водяні пари в ньому кристалізуються і осідають в паливі, накопичуючись на дні бензобака, що може призвести до засмічення паливної системи і бензонасоса.

Зимові перепади температури помітно змінюють тиск в шинах, а це може вкрай негативно позначитися на зчепленні коліс з дорогою. На слизьких покриттях і на снігу це може створити аварійну ситуацію. Тому не лінуйтеся і регулярно заїжджайте на сервіс, щоб перевірити тиск у шинах.

Якщо в зимовий час року Ви задумали відправитися в гіпермаркет з теплим місцем для паркування, обов'язково залиште автомобіль там. Поки Ви будете здійснювати покупки, Ваш автомобіль позбутися від полою, в бачку склоомивача відтане рідина, а Ви зможете без дискомфорту протерти скло і фари.

Особливої ​​уваги потребує такий маневр на зимовій дорозі, як гальмування. Перед тим як увійти в поворот, скиньте швидкість, гальмуючи по прямій лінії. При проходженні повороту обертайте кермо з постійним і плавним зусиллям для запобігання прослизання керованого колеса і втрати контролю. Щоб домогтися найбільш ефективного гальмування на прямій, краще не натискати на педаль гальма різко, адже тоді шини втрачають зчеплення з дорогою, і гальмівний шлях значно збільшується. При русі під ухил для зниження ризику блокування коліс використовуйте нижчу передачу, в порівнянні з тією, що Ви використовуєте при русі по сухій дорозі. Рушаючи з місця, для запобігання ризику прослизання, натискайте на педаль газу поступово. Якщо колеса прослизають, включіть наступну передачу, щоб зменшити силу, передану на колеса, - це дозволить плавно рушити з місця.

Ми сподіваємося, що наші нехитрі поради і Ваша пильність допоможуть Вам уникнути проблем під час їзди в холодні періоди осені та зими. А їзда без проблем - один з важливих запорук гарного настрою!

Осінній сервіс Тойота

Літо закінчується, але той, хто вважає, що осінь - пора зневіри і смутку, просто ніколи не сидів за кермом Toyota. Разом з улюбленим автомобілем так приємно порадіти теплим і сонячним дням, прїхатися за місто і послухати, як шарудить під колесами листя... Дозвольте собі гарний настрій цієї осені!

Офіційний сервісний центр Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» пропонує пройти Осінній сервіс Тойота і підготувати Ваш автомобіль до раптових змін погоди. І тоді ні дощ, ні вітер, ні ранні заморозки не зможуть перешкодити Вашим планам. Восени погода може спонтанно змінитися, але це не привід втрачати гарний настрій!

Осінь, особливо дощова, - непростий час року для будь-якого, навіть дуже досвідченого автомобіліста. Ми зібрали кілька порад, що допоможуть Вам уникнути неприємностей в осінній період:

У ПДР країн Європи є пункт, що зобов'язує водіїв їздити цілодобово з ближнім світлом фар. Так їздять в багатьох країн світу і, як показує практика, це приносить позитивний ефект. Машина, що їде з увімкненим ближнім світлом фар, помітніше для пішоходів та інших водіїв. Це дозволяє водієві краще орієнтуватися, наприклад, в несприятливих погодних умовах сильного туману, зливи, що особливо актуально восени. У зв'язку з цим, відзначимо, що дуже важливо правильно відрегулювати фари, інакше навіть ближнє світло здатне серйозно засліпити водіїв зустрічної смуги. На жаль, багато водіїв навіть не замислюються про те, чи правильно їх фари відрегульовані. Стандарти по регулюванню описані в керівництві користувача на Вашу модель автомобіля, але якщо виникають сумніви, то краще звернутися за допомогою до офіційного сервісного центру.

Осінні сутінки зазвичай настають раптово і можуть супроводжуватися дощем і листопадом. Під час поїздок в темний час доби потрібно уважно стежити за чистотою стекол і дзеркал. Ніколи не заливайте в бочок склоомивача рідини різних марок. Змішуючись між собою, вони можуть викликати хімічну реакцію і утворення осаду, що здатний закупорити форсунки. Якщо з якихось причин Ви вирішили замінити одну рідину на іншу, спочатку повністю вилийте всі залишки з бачка, потім залийте трохи води, знову вилийте, і тільки потім використовуйте новий засіб.

Не рушайте з дефектами стекол, адже відколи, тріщини і подряпини можуть значно погіршити видимість і дезорієнтувати Вас. Слідкуйте за станом двірників, вони повинні щільно прилягати до скла і не залишати неочищених ділянок - це може стати причиною ДТП! Ніколи не вирушайте в дорогу з непрацюючими двірниками, навіть якщо погода дозволяє: у разі дощу або снігу, Ви не зможете продовжити рух без ризику для свого життя!

З настанням осені зверніть увагу на гуму Вашого автомобіля, точніше, на стан протектора. «Лиса» шина - поганий товариш на мокрому асфальті.

Восени потрібно дуже уважно оцінювати стан дорожнього покриття: в дощ дуже багато глибокі канави і вибоїни покриваються водою і на перший погляд визначити, що ж на дні калюжі, не представляється можливим. Тому якщо дорога Вам не знайома, намагайтеся об'їжджати калюжу по самому краю.

Ще одна неприємна проблема дорожнього покриття восени - це вечірній ожеледь. До ночі температура опускається і асфальт підмерзає. Причому, це відбувається не тільки в дощ, але навіть в суху погоду. Визначити небезпеку просто: асфальт починає виблискувати в променях фар. Якщо ви помітили таке явище, врахуйте, що на такому асфальті значно збільшується гальмівний шлях, і машину може повести на повороті.

Восени перед світлофорами утворюється «накат», схожий з крижаним катком. При цьому він може складати сотні метрів, тому закладайте на гальмування перед світлофором свідомо збільшену дистанцію. Восени автомобілі зі світлофора рушають повільніше після пробуксовки на «накаті», тому річний маневр, коли водій сподівається на швидкий старт автомобілів попереду, восени не працює. Щоб уникнути зайвих проблем з дорожнім покриттям, ми рекомендуємо Вам вчасно міняти літню гуму на зимову!

Восени досить часте і небезпечне явище - мокрий сніг. Більшість автомобілів ще можуть їздити на літній гумі, що збільшує ймовірність заносів та аварій. Навіть якщо Ви вже «перевзули» шини, треба все одно бути дуже уважним. Рухайтеся повільно, передачі (на механічній коробці) перемикайте без ривків, плавно, намагаючись їхати на зниженій. Гальмуйте переривчасто: так як гальмівний шлях значно збільшений, задню машину варто попередити про гальмування заздалегідь, здійснивши кілька коротких натиснень на педаль гальма. Помітивши миготіння стоп- сигналу, водій встигне зреагувати.

Ми сподіваємося, що наші нехитрі поради і Ваша пильність допоможуть Вам уникнути проблем під час їзди в холодний період зими. А їзда без проблем - один з важливих запорук гарного настрою!

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля